Item: TINYTW35
Type: Quilting Notions
Acrylic Template. This tiny size Twister tool uses 3.5" squares. Tool measures 2.25" square so individual units finish at 1.75" to make 3.5" finished pinwheels. This tool replaces the Primitive Pinwheel tool.
Item: TINYTW35
Type: Quilting Notions